«Зубна фея» не боїться стоматолога: як дитячі роботи додали позитиву центру

«Пригоди маленького зубчика», «Моя майбутня професія», «Зубна країна», «Поради мудрої Феї», «Особиста гігієна», «На прийомі у лікарі», «Зубний Фей» – коридор стоматологічного центру в одну мить перетворився на чарівний калейдоскоп – дитячі роботи заполонили його стіни, наповнили відчуттям безтурботного дитинства, позитивом, радістю.

І це було чи не головною метою – аби діти (та і дорослі теж) не боялися відвідувати стоматолога, змалку привчалися до гігієни. Коли тебе зустрічають такі яскраві, різнокольорові, веселі картини – хіба буде комусь страшно?

1 червня в Бориспільському стоматологічному центрі відбулося урочисте відкриття виставки малюнків «Зубна фея». Символічно, що саме цього дня, адже авторами цих робіт є діти – вихованці гуртка «Академія олівця» БДЮТ «Дивоцвіт» (керівник Юлія Петренко). Про це повідомляє офіційний веб-сайт Бориспільської міської ради.

У повідомленні також йдеться, що заступник міського голови Тамара Матяш і начальник відділу охорони здоров’я Людмила Пасенко вручили юним художникам дипломи та цінні подарунки, а керівнику гуртка – Почесну подяку виконавчого комітету та квіти.

Вказується, що коридор стоматологічного центру прикрашають роботи Анжеліки Гунько, Аліни Дубровець, Ніколь Заріцької, Поліни Кірсанової, Уляни Кірсанової, Марії Манжелій, Ярослави Нечаєвої, Євгенії Солодовиченко, Марка Соломахи та Мілани Тютюн.

А переглянути виставку можуть не лише пацієнти, а й усі бажаючі.

Share Button