Дитсадки утеплюють

Умісті активно тривають роботи з утеплення дошкільних навчальних закладів. Як поінформувала Л. Пасенко, на завершальній стадії утеплення ДНЗ «Світлячок», «Журавонька», приступили до робіт в «Берегині», триває капітальний ремонт у «Теремку». Цього року, за словами посадовця, буде утеплено всі навчальні заклади, залишиться лише частина «Світлячка», оскільки це найбільший ДНЗ, реалізувати проект з утеплення гімназії «Перспектива» і частково виконати такі ж роботи у ЗОШ № 3.

ДО ТЕМИ

Батьки вихованців «Веселки» скаржаться, що у садочку холодно

Батьки вихованців ДНЗ «Веселка» скаржаться, що температура у дитсадку нижча від норми. Проте у закладі запевняють, що температура у групах нижче +170С не опускається.

«Завідувачка обійшла всі групи, перевірила температурний режим, який коливається  від 17 до 21 градуса. Найнижча температура у групі «Сонечко» – 17  градусів, але це в межах норми. Діти почуваються нормально». – повідомила заступник начальника управління освіти і науки Катерина Шабан і додала, що після утеплення температура у ДНЗ підвищилась на 3-4 градуси.

Інф. «ТС»

Share Button