Володимир Борисенко про візит до Рогозова: «Почув пропозиції та турботи»

Міський голова Володимир Борисенко анонсував низку робочих візитів до сіл громади. Днями побував у Рогозові та поділився враженнями від поїдки і зустрічей на своїй сторінці у Facebook.

«Поспілкувався з мешканцями села, почув їхні пропозиції й турботи. Деякі питання вирішили віддразу, але були й такі, що потребують додаткових обговорень та часу. Окремо хочу подякувати тим активним мешканцям села, яким не байдужий благоустрій, і вони висловлюють свої бачення та прохання щодо його покращення», – написав Борисенко.

Міський голова провів особистий прийом, а також зазирнув до дитячого садка, саме у той момент, коли старша група готувалася до випускного. Поспілкувався з працівниками та директоркою закладу. Також відвідав сільський будинок культури і бібліотеку.

«Разом із старостою підсумували все побачене й почуте, обговорили нагальні питання і напрям розвитку для Рогозова та Кириївщини. Дякую рогозівцям за гостинний прийом, і вже планую наступні зустрічі з мешканцями інших сіл нашої громади», – резюмував В. Борисенко.

Додамо, що наступні виїзні прийоми міського голови відбудуться у Глибокому та Любарцях.

Інф. «ТС»

Share Button