Новини «первинки»: кабінет невідкладної допомоги, нові лікарі і «ліміт» пацієнтів

У Борисполі відкрито кабінет невідкладної допомоги в амбулаторії № 2 на вулиці Київський Шлях, 24. Попередній графік роботи: у суботу з 14.00 до 20.00, у неділю та святкові дні – з 08.00 до 20.00.

Проте, за словами керівника КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгенія Черенка, за потреби графік може змінюватись. За словами медика, у вихідні кабінет прийняв перших відвідувачів.

Зателефонувати у кабінет невідкладної допомоги можна за номерами: 6-06-00; 068-351-56-36.

А потрапити не через центральний, а через запасний вхід. Наразі таблички на дверях ще немає, але найближчим часом обіцяють промаркувати.

Хто може звертатись у пункт?

Якщо стан здоров’я загрожує життю, звертатись сюди може кожен – і той, хто не підписав декларацію, і той, хто підписав її з іншими лікарями.

На амбулаторії чекає поповнення

У листопаді на роботу в бориспільські амбулаторії прийдуть ще чотири лікарі.

Є. Черенок не виключає, що за собою вони «приведуть» і своїх пацієнтів. У міському первинному центрі, запевняє керівник, зроблять для цього все можливе.

Ліміт вичерпано: лікар «первинки» вже набрав 1,8 тисяч пацієнтів

Один із лікарів «первинки» вже досяг «ліміту», підписавши  угоди з 1,8 тис. пацієнтом, і нині займається виключно лікувальною роботою. За словами Є. Черенка, на підході до закриття «лімітів» ще п’ять лікарів «первинки».

«Первинка» придбає собі авто

«Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» планує придбати авто і вже проводить тендер. Хоча, наголошує керівник Центру, у жодному нормативному документі немає пункту, що первинна медична допомога має виїздити на виклики, водночас він запевняє: до хворих, які не ходять, лікарі приїжджатимуть.

«Сімейні лікарі почали отримувати смартфони

Цього тижня лікарі міського центру первинної допомоги отримують службові телефони, й пацієнти, які підписали з ними угоди, зможуть консультуватися по телефону (це ні в якому разі не виключає живе спілкування). Запис на прийом до лікаря, як і раніше, здійснюють реєстратори амбулаторій.

«Якщо хтось із містян ще не обрав сімейного лікаря, чекаємо в одній із чотирьох міських амбулаторіяй», – додав Є. Черенок.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button