Горкун про ремонт доріг та розмітку, перші співбесіди з офіцерами громади та вивезення сміття у селах

Як у Борисполі проходить підготовчий етап реконструкції Київського Шляху, де у місті й селах ремонтують дороги та скільки є претендентів на офіцерів громади, в традиційному п’ятничному ефірі розповів заступник міського голови Віталій Горкун.

Розмітка, ремонт, реконструкція

У Борисполі стартував підготовчий етап реконструкції Київського Шляху, а поза тим тривають поточні та капітальні ремонти.

«Розпочинаємо демонтаж освітлювальних гірлянд та радіомереж, є рішення виконкому про демонтаж сітілайтів, реклам на опорах освітлення… Підготовчий етап до реконструкції Київського Шляху вже почався», – повідомив В. Горкун.

Також посадовець назвав вулиці, де виконали або де тривають капітальні та поточні ремонти доріг і тротуарів: «Поточні частково було проведено по Київському Шляху, на Головатого, Польовій, Момота, Шевченка, Бежівці, Глибоцькій. На Лермонтова виконано ямкові ремонти. Було оголошено процедури закупівлі щодо капітального ремонту вулиць Марини Копач, Кириленка, Тютюнника. Розпочинати плануємо незабаром.

Також оголошено процедури з капітального ремонту тротуару по Київському Шляху – від вулиці Каховської до Черняхівського, також ремонт тротуару по вулиці Центральній у Рогозові, капітальний ремонт дороги в с. Іванків – по вул. Набережна, а також дороги на вул. Миру в Сеньківці».

За словами Горкуна, вже нанесено дорожню розмітку на вулицях Київський Шлях, Бежіка, Коцюбинського, Шевченка, Головатого, Вокзальна, Калмикова, Привокзальна, Толстого, Завокзальна, Камінського, Лютнева, Покровського, Польова, Момота, Френкеля, Котляревського, Глибоцька.

«Також було нанесено холодним пластиком розмітку на Лермонтова, Бежівці та Віктора Йови», – додав він.

Окрім того, у червні міська влада очікує на надходження установки для проведення поточного ремонту струйним методом.

«Більше не замовлятимемо цю послугу – наші комунальні підприємства самі обслуговуватимуть дороги, і за сприятливої погоди працюватимемо значно швидше. І на тендер виходитимемо вже не за поточними ремонтами, а для закупівлі емульсії та щебеню, які потрібні для проведення робіт», – розповів заступник міського голови.

Поліцейські громади

Днями відбулися перші співбесіди із кандидатами на посади поліцейських громади у старостинських округах.

«До співбесіди дійшло три кандидати. Успішно пройшли співбесіду два. Після цього майбутні офіцери громади підуть на «детектор брехні», а потім їх направлять на навчання», – повідомив Віталій Горкун.

Заступник міського голови вкотре запросив всіх охочих долучитися до реформи.

Не тільки на Київському Шляху: Бориспіль стане велодоступним?

Велодоріжкам у Борисполі бути – запевняє заступник міського голови. Так, у планах влади зробити Київський Шлях велодоступним. А оскільки нинішній проєкт реконструкції центральної вулиці не передбачає велодоріжок– їх запроєктують окремо.

Горкун також нагадав, що буде підписаний Меморандум із ДП «МА «Бориспіль» та Гірською ОТГ для будівництва велодоріжки, яка сполучатиме місто та аеропорт.

Проте, запевняє посадовець, велодоріжки з’являться не тільки на Київському Шляху,

«Ціль взято… Ми розробляємо таку карту і поетапно її втілюватимемо», – наголосив Горкун.

Сміття із сіл Бориспільської громади вивозитиме «ВУКГ»: коли і за скільки

Послуги з вивезення твердих побутових відходів у селах Бориспільської громади з 1 червня надаватиме КП «Виробниче управління комунального господарства». Для кожного старостинського округу визначать відповідний день тижня.

«У вівторок вивозитимуть сміття з Глибоцького, у середу – з Рогозівського, у четвер – з Любарецького, у п’ятницю – з Іванківського, в суботу – з Кучаківського, а в неділю – з Сеньківського», – повідомив Горкун.

За його словами, договір на вивезення сміття з 1 червня можна вже отримати у старости чи в КП «ВУКГ». Тариф не відрізнятиметься від міського і становитиме 21 грн. 68 коп. Проте невдовзі вартість послуги переглянуть, хоча значного підвищення не очікують.

Горкун також закликав жителів укладати договори на вивезення сміття, оскільки його необхідно утилізовувати на спеціально відведених майданчиках, а не у лісосмугах.

«Давайте дбайливо ставитись до довкілля, адже якщо продовжуватимемо у тому ж дусі, то недалеко до екологічної катастрофи. Те, що бачимо біля сіл та міста – нас бентежить», – резюмував заступник міського голови.

Підготувала Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button