КЛЮЧОВЕ ПИТАННЯ – ДЕТІНІЗАЦІЯ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ

17 жовтня відбулася розширена спільна нарада керівників ГУ ДФС у Київській області з органами місцевого самоврядування Бориспільського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського та Баришівського районів.

Участь у заході взяли заступник голови голова Бориспільської РДА С. Білецький, Бориспільський міський голова А. Федорчук, заступник начальника Головного управління ГУ ДФС у Київській області О. Шапошникова, в. о. заступника начальника Головного управління І. Ярошевська, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб А. Топка, а також фахівці фіскальної служби регіону.

Ключові питання порядку денного – заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості, а також мобілізацію надходжень до місцевих бюджетів, у тому числі за рахунок погашення податкового боргу та боргу зі сплати єдиного соціального внеску. Окрім цього, під час наради обговорювалися питання своєчасної сплати майнових податків, зокрема на нерухоме майно та землю. Окрему увагу було приділено змінам в організаційній структурі ГУ ДФС у Київській області, а також основним завданням та функціям.

Під час наради в. о. заступника начальника Ірина Ярошевська підкреслила, що фіскальна служба області готова співпрацювати з органами місцевого самоврядування на засадах відкритості та прозорості, адже це є запорукою наповнення місцевих бюджетів. Також вона розповіла про зміни в організаційній структурі ГУ ДФС області в рамках децентралізації влади та реформування органів ДФС.

«Наразі ГУ ДФС у Київській області забезпечує реалізацію повноважень ДФС на території регіону. Триває процес реформування, під час якого на території області вже створено вісім управлінь ГУ ДФС у Київській області, до складу яких входить 26 ДПІ. Сама реорганізація не завдасть жодних незручностей мешканцям області. Навпаки – максимальне спрощення системи фіскальної служби позитивно впливає на рівень отримання послуг, що знаходяться у компетенції податкових органів», – наголосила І. Ярошевська.

У свою чергу, сільські голови району надали пропозиції щодо стягнення податкового боргу зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно.

За інф. прес-служби ГУ ДФС у Київській області

Share Button