Зроблено ще один крок до обраної мети: 25 травня одинадцятикласники здавали тест з англійської

В Україні 25 травня у рамках зовнішнього незалежного оцінювання відбувся тест з англійської мови. У Борисполі працювала 61 аудиторія у чотирьох закладах загальної середньої освіти – у ЗОШ №№ 6 та 8, гімназії «Перспектива» і Бориспільському академічному ліцеї. Пункти тестування працювали з 09:00 до 15:30. Якщо учасник прибув до пункту тестування після 10:50, його вже не допускали до участі в ЗНО. Та таких цього разу не було.

За інформацією управління освіти і науки, на тестування зареєстровано 890 осіб, із них 343 бориспільських школярів, решта з’їжджалися з Бориспільського району, міста Переяслава та сіл колишнього Переяслав-Хмельницького району, а також учні з Яготина та Березані. Для роботи в цих пунктах задіяно 154 педагогічні працівники.

Журналісту «ТС» вдалося побачити, як збиралися випускники в гімназії «Перспектива». Як видно з фото, школярі налаштовані оптимістично, у знаннях англійської впевнені, хоча хвилювання й було помітне. Адже сьогоднішній тест ще ще один крок до обраної мети і втілення юнацьких мрій.

ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТЕСТУВАННЯ ТА ЇХ БАТЬКІВ:

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО дозволено лише за наявності таких документів:

оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті;

запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Share Button