АМБУЛАТОРІЯ № 2 ЗАПРОШУЄ МІСТЯН ЗА АДРЕСОЮ: КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ, 24

У Борисполі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2. І хоча ця «територія здоров’я» обслуговує пацієнтів ще з 4 червня, та сьогодні може похизуватися центральною групою та ресепшеном. Директор міського центру ПМСД Євгеній Черенок наголошує, що, окрім прийому лікаря, тут обладнано кабінет щеплень та завезено всі необхідні препарати, де вакцинуватися можуть і діти, й дорослі».

Починаючи з січня цього року, на ремонтні роботи, необхідну апаратуру та меблі було витрачено майже 1 млн 600 тис. грн. Наразі у планах облаштування прилеглої території та лікувально-діагностичного центру у підвальному приміщенні. І хоча на це потрібні кошти, та міський голова Анатолій Федорчук зауважує: «Ми залучатимемо як бюджет міста, так і приватний капітал, коли окремі з послуг, що не входять до обов’язкового переліку, надаватимуться за гроші. Це є нормальною цивілізованою практикою в європейських країнах».

Нині на базі амбулаторії працює п’ять спеціалістів, стаж яких від трьох до 32 років. Підписати декларацію з ними може кожен бажаючий у приміщенні стоматологічної поліклініки за адресою: Київський Шлях, 24, де і знаходиться амбулаторія № 2.

Інф. «ТС»

Share Button