Наробили шуму: український гурт Go_А посів п’яте місце та став другим за версією глядачів

ЄВРОБАЧЕННЯ-2021

У фіналі пісенного конкурсу «Євробачення» в Роттердамі перемогла група Måneskin, що представляє Італію, з результатом у 524 голоси.

Український гурт «Go_А» (на фото) з піснею «Shum» посів 5 місце з результатом у 364 голоси, повідомляє Інтерфакс-Україна.

До першої трійки за підсумками голосування також увійшли представник Франції Барбара Праві з піснею «Voilà», яка набрала 499 голосів, і представник Швейцарії Gjon’s Tears з піснею «Tout l’Univers», який набрав 432 бали.

За кількістю балів від глядачів український гурт «Go_А» посів друге місце (267), повідомляється на сторінці гурту у Facebook.

Як повідомлялося, в гранд-фіналі «Євробачення» в Нідерландах взяли участь представники 26 країн. За результатами двох півфіналів, які відбулися 18 і 20 травня, до фіналу конкурсу вийшли представники 20 країн.

Так, за підсумками першого півфіналу, крім України в фінал пройшли представники Норвегії, Ізраїлю, Азербайджану, Мальти, Литви, Кіпру, Швеції, Бельгії, Росії. За підсумками другого півфіналу – Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція і Фінляндія. Окрім них, у фіналі конкурсу виступили країни «великої п’ятірки», які не брали участі в відборі, – Німеччини, Франції, Іспанії, Великої Британії та Італії. Також до фіналу відразу пройшов представник країни проведення конкурсу – Нідерландів.

Share Button