У музеї: свято вишиванки та української пісні

Минулого четверга Бориспільський державний історичний музей радо зустрічав гостей на урочистому відкритті виставок, приурочених Дню вишиванки. Про цк повідомляє офіційний веб-сайт Бориспільської міської ради.

У повідомленні йдеться, що на виставці представлено вишиті сорочки, рушники, сукні майстринь Олени Тригуб і Оксани Лисенко та авторські ляльки-мотанки Олени Кравчун. Органічним обрамленням вишитих експонатів стали колоритні фото у вишитому вбранні від Юрія Братуся й Олексія Рошки з фотопроєкту «Етноспадок».

Наголошується, що презентувала творчі роботи директор закладу Наталія Йова. Заступник міського голови Людмила Бистра і начальник управління культури Наталія Погребна відзначили авторів виставки почесними грамотами, пам’ятними сувенірами та квітами. Музичним сюрпризом стало виконання акапельно українських пісень від Оксани Лисенко, Олени Тригуб, Віолетти Юрченко і Світлани Дідух-Романенко.

Зверніть увагу: виставка експонуватиметься до 1 червня за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 89. Музей відчинено щодня, окрім понеділка та вівторка. Години роботи: 10:00-18:00. Відвідати може кожен бажаючий за умови дотриманням карантинних вимог.

Share Button