Реконструкція на Центральному ринку: старі ятки замінять новими, над кожною буде рекламна вивіска й освітлення

На Центральному ринку міста Борисполя тривають ремонтні роботи. 18 травня демонтували 12 павільйонів на вході зліва. Обладнати нові планують за місяць, хоча все залежатиме від погоди. Про це розповів журналістам «ТС» директор Центрального ринку Валерій Співак, коли запитали в нього, що ж відбувається?

«Старі прилавки замінять новими – заходите на Центральний ринок, а там краса. Але головна мета ремонту – покращити умови роботи продавців, тих, хто тут працює, – наголосив Валерій Петрович, пояснюючи, як усе змінюватиметься: – Ролети облаштуємо аж до підлоги, на кожному магазині побачите рекламу, він буде освітлений. Раніше, з технічних причин, електрики не було, тепер буде».

Торгові ятки, що стояли дотепер, уже підгнили, адже будувалися ще у 2003 році. Тому керівництво ринку вирішило все переобладнати, щоб було і зручно, і красиво.

«Людей, які працювали тут, було попереджено заздалегідь, більшість працюють в інших ятках, решта пішли у відпустку, дехто, відкрию секрет, навіть поїхав на відпочинок за кордон.

Серед продавців провели опитування щодо реконструкції, врахувавши побажання кожного. До речі, продавець  має принести намальований на папері ескіз рекламної вивіски, яку хоче бачити над своєю торговою точкою. Далі це питання обговорюватимемо з дизайнером. Рекламу магазинам робитимемо безкоштовно. Хоча за законом ця послуга платна, проте я як керівник вважаю, що ті, хто працює на ринку, повинні заробляти. Скажу більше, усі ремонтні витрати керівництво теж бере на себе», – розповідає директор ринку.

Окрім цього, В. Співак зізнався, що ціна за оренду магазинів не зростатиме. А на запитання: чи є ще плани на майбутнє щодо зовнішнього вигляду ринку? – відповідає, що плани є, проте наперед їх не розголошуватиме, адже за нинішніх часів планувати щось складно. Лише сказав, що ідея зробити центральну алею ринку кращою – є.  Що ж, так і має бути на ринку в центрі міста. Тож разом з усіма бориспільцями і працівниками ринку очікуватимемо на зміни і красу.

Марина ГРИЦЮК, «ТС»

Share Button