Бориспіль затягує початок опалювального сезону: коли чекати тепла?

Початок опалювального сезону у Борисполі відклали не до кращих, а до холодніших часів. Тепло у багатоповерхівках з’явиться, орієнтовно, після 21-27 жовтня або коли температура на вулиці три дні буде нижчою за 80С. У міській раді пояснили, чому відтягують опалювальний сезон.

Так, А. Федорчук не виключає, що й до кінця цього тижня батареї у бориспільських багатоповерхівках будуть холодні. І, попри обурення жителів, міський голова наголошує, що все заради економії грошей: «Дуже багато хто обурюється, чому з 14 жовтня не увімкнули опалення. Можливо, телефонують ті, у кого квартири з північного боку, і ті, хто мало платить? Оскільки ті, хто живуть з південного – не мають потреби розпочинати опалювальний сезон. Платити дуже дорого. Лише заради того, щоб люди платили менше, затягуємо опалювальний сезон».

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук, у свою чергу, запевняє, що всі комунальні заклади готові до опалювального сезону: «Ми готові у будь-який момент зібрати позачергове засідання виконкому, де ухвалимо рішення про початок опалювального сезону. Але похолодання прогнозують не раніше 27 жовтня».

Посадовець нагадав, що КПТМ «Бориспільтепломережа» очікує новий договір на постачання газу, а разом з ним і нову ціну.

«Сьогодні проплата за газ становить 99%, претензій до нас від «Нафтогазу» немає», – уточнив М. Корнійчук. Проте борги у населення доволі значні – 11,9 млн грн.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

А ТИМ ЧАСОМ…

У КП «Київтеплоенерго» повідомили, що до централізованого опалення, в першу чергу, підключаються установи охорони здоров’я, дошкільні навчальні заклади. В інших киян опалення з’явиться, коли середньодобова температура не перевищуватиме 8 градусів тепла. У квартирах більшості жителів Вінниці вже подається тепло – міська рада прийняла рішення включити опалення. Потеплішали батареї в лікарнях, дитсадках і школах Харкова та Львова.

Share Button