У свято української мужності, відваги і доблесті

УРОЧИСТОСТІ БІЛЯ ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКА ВОЇНАМ АТО

14 жовтня біля пам’ятного знака воїнам АТО, що у міському парку культури і відпочинку, відбувся мітинг, присвячений Дню захисника України.

Молебень звершив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Микола Кравчук. Він звернувся як до захисників України, так і до волонтерів, людей доброї волі.

Покладання квітів відбулося від імені Бориспільської міської ради та її виконавчого комітету, Бориспільської РДА та Бориспільської районної ради, ОКПП «Київ», державної прикордонної служби України, ПрАТ «Акробудмеханізація» і громади Бориспільщини.

Зі святом громаду привітав міський голова Анатолій Федорчук. Потім перейшли до церемонії нагородження.

Солдата Дмитра Краслянського нагороджено медаллю 72-го ОМБр ім. Чорних запорожців. З нагоди свята військовослужбовцям вручено Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради, грошові винагороди і подяки за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності української держави, патріотизм і відвагу при виконанні службових обов’язків на сході.

Того дня відзначено нагородами і жителів району. Почесні відзнаки, грамоти та подяки від імені районної державної адміністрації та районної ради вручив заступник голови Бориспільської РДА Сергій Білецький

До присутніх звернувся підполковник, учасник АТО Олександр Голуб, наголошуючи, що війні на сході триває, але ми впевнені у своїй перемозі.

Інф. «ТС»

Share Button