НЕЗАЛЕЖНІ, ОБ’ЄКТИВНІ, НЕУПЕРЕДЖЕНІ

Слово редактора

Шановні наші читачі!

Наразі у розпалі передплатна кампанія-2019. Запрошуємо всіх своїх шанувальників долучитися до неї, аби протягом усього року отримувати найсвіжіші новини про життя міста, району, Київщини, читати живі історії про своїх рідних, друзів, знайомих, обговорювати на сторінках газети питання, що стосуються кожного з нас.

Принагідно хочу сказати декілька слів стосовно перетворення редакції «Трудової слави», яке, як і всі інші газети, ми провели відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». На сьогодні маємо назву Приватне підприємство «МЕДІА-ЦЕНТР «ТС», власниками якого є виключно ті представники колективу, які виявили бажання ними бути. Міська та районна ради вийшли із співзасновників за своїми рішеннями ще в 2016 році, як передбачено вказаним вище законом.

Тих, хто й досі вважає, що газету фінансує місцева влада, хочу ще раз поінформувати: ми, як і раніше, самостійно заробляємо кошти для того, аби редакція могла повноцінно функціонувати. До прийняття ЗУ «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» законодавством було передбачено виділення субвенції з місцевих бюджетів (у нашому випадку – районного та міського, як співзасновників), проте лише на друк та папір і лише стільки, скільки вони мали можливість виділити, тож цих коштів не завжди вистачало на вказані послуги, їх ми додавали із зароблених. До того ж вони мали цільове призначення, а отже, ні на зарплату, ні на обслуговування редакції не витрачались. Ці витратити завжди лежали на плечах колективу. (Інформація для тих, хто не припиняє вважати «Трудову славу» ледь не основним «пожирателем бюджетних коштів» (висловлювання одного з місцевих депутатів – ред.).

Хочу також розвіяти міф про те, що «Трудова слава» комусь «продалась» або має намір це зробити. Колектив редакції сподівається лише на вашу підтримку, наші шановні читачі, це допоможе нам бути справді незалежними, об’єктивними і неупередженими. А підтримати газету можна у дуже простий спосіб – передплатити її у найближчому поштовому відділенні.

Нагадуємо, передплатна ціна на «Трудову славу» залишається для вас незмінною, незважаючи на тотальне здорожчання всіх послуг, якими користується редакція, аби газета побачила світ.

Інна БАКУМ

Share Button