Команда Вороньківського НВК стала чемпіоном Бориспільського району

Команда учнів опорного навчального закладу «Вороньківський НВК – «ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів» здобула перемогу на чемпіонаті району з футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Бориспільської РДА Олександр Туренко.

«Вітаю команду учнів опорного навчального закладу «Вороньківський НВК – «ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів» та їх тренера, вчителя фізичної культури Подолинного Миколу Миколайовича, із впевненою перемогою на чемпіонаті району з футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти», – написав голова РДА.

За його словами, найкращим захисником чемпіонату став Олександр Желізко.

 

чемпіон із легкої атлетики праворучПоряд з цим повідомленням О. Туренка ще одне – про чемпіонат України з легкої атлетики, де також переміг наш земляк –  16-річний спортсмен з Кучакова Андрій Рудий, прославляючи Бориспільський район на високому державному рівні.

«Андрій є натхненням для всіх нас! Бажаю нових рекордів та блискучих перемог! Дякую тренеру Бориспільськоі районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Савченку Михайлу Володимировичу за відмінну роботу!» – додав голова РДА.

Інф. «ТС»

Share Button