«Кращі підрозділи територіальної оборони Київської області» – на Бориспільщині

Бійці батальйону територіальної оборони Бориспільщини здобули перемогу в обласних змаганнях з нагоди Дня бійця Територіальної оборони, що відбулися у Вишгороді. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Бориспільської РДА Олександр Туренко.

«…У всіх без винятку дисциплінах наші бійці показали найвищі результати з виконання нормативів і стали першими в локаціях з медицини, вогневої підготовки, тактики. Ви – справжні сини України, які з честю і гідністю демонструєте зразкову військову підготовку та незламність бойового духу!» – наголосив О. Туренко.

Голова РДА  упевнений, що «наш батальйон заслужено нагороджений кубком «Кращий підрозділ територіальної оборони Київської області».

«Кращим підрозділом територіальної оборони Київської області» названо також і підрозділ міста Борисполя.

Інф. «ТС»

До слова: День бійця територіальної оборони у Київській області проводиться другий рік поспіль з ініціативи голови Київської ОДА у першу суботу жовтня. Проведення заходу сприяє підвищенню престижу участі громадян в системі забезпечення обороноздатності держави та завдяки системній роботі – досягти того рівня готовності територіальної оборони, який забезпечить ефективне виконання покладених на неї завдань.

Share Button