«Абетка Борисполя»: в історичному музеї презентували історичні замітки про місто

Альта, «Горка», кальмуси, понеділкування, «П’ята агітаційна майстерня», урочища, цегельня Тоцьких… Про ці та інші особливі сторінки історії нашого міста можна прочитати у виданні «Абетка Борисполя: історичні замітки про місто», презентація якого відбулася в Бориспільському державному історичному музеї з нагоди Міжнародного дня музеїв 18 травня. Про це повідомляє у Фейсбуці Бориспільська міська рада.

У повідомленні наголошується, що книга розрахована на широкий загал читачів і буде цікава всім, хто не байдужий до історії міста. Головний редактор та упорядник Світлана Дідух-Романенко. У легкій, стислій і головне – доступній формі описано основні історичні віхи Борисполя, розповідається про видатних та цікавих людей, які народилися та/або жили у місті, традиції та звичаї бориспільців від найдавніших часів до сьогодення. Майже на кожну літеру українського алфавіту можна знайти замітку про наше місто.

До створення цього видання долучалися і співробітники Бориспільського державного історичного музею.

Користуючись нагодою, заступник міського голови Людмила Бистра привітала колектив з професійним святом та подякувала за щоденну віддану працю задля збереження та передачі історичної пам’яті, одвічних традицій і надбань поколінь.

Share Button