Непереможна стихійна торгівля: продавці прив’язують до огорожі ящички, щоб «застовбити» місце

Стихійний ринок у центрі Борисполі, попри рейди, перевірки та суди – живе і процвітає. Більше того, продавці навіть «застовбують» за собою місця, прив’язуючи до огорожі ящички, наголосили у ГФ «Сектор Безпеки».

До слова, з п’ятниці на суботу відбувся нічний рейд, який активісти провели разом із відділом з контролю за благоустроєм.

«…Рейд провели… з метою висвітлення того жахливого та ганебного стану, в якому перебуває цей відрізок Київського Шляху. Заодно й прибрали вищезгадані маркери до смітника.

Але уявіть, що таку купу сміття щоранку прибирають працівники комунальних служб лише тому, що дехто прикривається «бабцями» й каже, що вийти на стихійну торгівлю – це останній шанс на порятунок від голодної смерті… при цьому засмічуючи все навкруги», – повідомили у «Секторі Безпеки».

Окрім того, активісти запевнили, що максимально сприятимуть роботі відділу з контролю за благоустроєм для наведення порядку в місті.

«До речі, деякі з цих продавців 1 жовтня були присутні на засіданні виконавчого комітету та висловлювали своє незадоволення, що найближчим часом буде побудовано нову «Фору», аргументуючи тим, що там буде важко ходити мамам з дитячими візками, і це створить труднощі для пішоходів, забувши, як самі займають майже весь тротуар від магазину «Сільпо» до Укрпошти…», – додали у «Секторі Безпеки».

Інф. «ТС»

Share Button