На зв’язку: сімейним лікарям у Борисполі закупили смартфони

Сімейні лікарі у Борисполі будуть на зв’язку з 07:00 до 22:00 в будні, вихідні та святкові дні, а пацієнти зможуть надсилати їм фото та відео через Viber. Медикам уже закупили смартфони і розпочали перемовини з операторами мобільного зв’язку для корпоративного підключення.

«…Адміністрація КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» для своїх лікарів закупила сучасні смартфони, завдяки яким ви зможете зв’язатися зі своїм лікарем з 07:00 до 22:00 в будні, вихідні та святкові дні (час приблизний і може бути змінений). Чому не цілодобово, бо лікарю потрібен відпочинок», – наголошує керівник КНП Євгеній Черенок.

Він також підкреслив, що смартфон буде не тільки для спілкування, а й для передавання лікарю зображення або відео, яке допоможе йому надати більш вичерпну консультацію й обрати подальшу тактику лікування (необхідність відвідування вас удома).

«Якщо лікар не може відповісти (веде прийом), ви зможете залишити йому повідомлення у Viber або надіслати SMS, на яке він вам обов’язково відповість», – додав Є. Черенок.

За його словами, наразі йдуть перемовини з операторами мобільного зв’язку для корпоративного підключення. Персональні робочі номери сімейних лікарів буде надано відразу після підключення.

Проте, за словами Є. Черенка, скористатися послугою зможуть лише ті пацієнти, які обрали та підписали декларацію з сімейним лікарем міського центру первинної допомоги: «Якщо ви ще не підписали декларацію з обрання сімейного лікаря, ми вас чекаємо в одній з чотирьох міських амбулаторій».

А ТИМ ЧАСОМ…

У ЗОШ № 1 вакцинували від поліомієліту

Виїзну вакцинацію проти поліомієліту провели у ЗОШ № 1. Про це повідомив Євгеній Черенок і додав, що щеплення зробили всім бажаючим за згодою батьків. Такі виїзди практикуватимуть і надалі.

Під час вакцинації у ЗОШ № 1 щеплено 26 осіб. Є. Черенок зауважив, що це нормальний показник, і додав, що багато батьків «приводять дітей у кабінет вакцинації».

Інф. «ТС»

Share Button