COVID-19: кількість хворих повільно зменшується, перебіг хвороби стає тяжчим

«Ми знаходимося на стадії плато інфекційного захворювання на COVID-19, проте можливі наслідки після травневих свят – а це новий спалах», – повідомив під час планової наради заступник директора КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Юрій Пасенченко. За його словами, вже 18-25 травня матимемо змогу відслідкувати – чи зростатиме динаміка захворюваності.

Також Ю. Пасенченко поінформував, що до інфекційного відділення № 2 за минулий тиждень поступило 23 хворих, виписано – 35 осіб, померло – 9. На сьогодні у відділенні перебуває 42 хворих. І хоча потік стаціонарних хворих на COVID-19 став меншим, проте перебіг корона вірусної хвороби став дуже тяжким.

Директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок наголосив, що кількість активних хворих на COVID-19 щотижня зменшується, хоча й повільно. Станом на 15 травня, у Борисполі таких хворих 1705, за весь час від початку пандемії захворіло 7904 осіб, одужало – 6100 пацієнтів, померло – 99.

Окрім цього, головний лікар поінформував, що з 1 червня лікарі, які працюють у селах Бориспільської ОТГ, офіційно працюватимуть у міському центрі.

 

Share Button