Сьогодні у Борисполі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Третю неділю травня в українському календарі позначено кольором смутку і жалоби, трагічна сторінка історії, в яку вписано мільйони імен невинно загублених і репресованих наших співвітчизників. Цього дня вшановували пам’ять тих українців, які постраждали від жорсткої розправи тоталітарного режиму.

17 травня бориспільська громада вшанувала жертв політичних репресій на Книшовому меморіальному парковому комплексі. Про це повідомляється на сайті Бориспільської міської ради.

У пам’ятному заході, йдеться у повідомленні, взяли участь міський голова Володимир Борисенко, секретар міської ради Владислав Байчас, заступник міського голови Людмила Бистра, працівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету Бориспільської міської ради, представники Бориспільського державного історичного музею, учнівської молоді, громадські активісти. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника учасникам антибільшовицького повстання 1920 року та жертвам Великого терору у місті Борисполі. Заупокійну літію за загиблими внаслідок політичних репресій звершило духовенство Свято-Миколаївського храму.

 

Share Button