Британська рада профінансує низку соціальних проектів у Борисполі

Зарядки для мобільних на зупинках, оглядовий майданчик для освідчень поблизу злітної смуги та ігровий світ Minecraft для викладання інформатики – Британська рада профінансує низку цікавих соціальних проектів у нашому місті.

Як поінформувала заступник міського голови Людмила Ковальова, у Борисполі завершився Конкурс соціальних проектів у рамках Програми підтримки громадських ініціатив на 2018 рік, що проводився за підтримки Британської ради в Україні. Бюджет конкурсу становив 200 тис. грн, з яких 100 тис. грн – кошти Бориспільської міської ради на фінансування проектів та 100 тис. грн – кошти Британської ради в Україні (50 тис. грн – організація та проведення конкурсу, навчання з фасилітаторами і 50 тис. грн – фінансування проектів).

Усього на конкурс подано 21 проект. Усіх авторів було запрошено на попередню презентацію своєї ідеї.

Навчання з фасилітаторами Британської ради з доопрацювання та вдосконалення проектних ідей відбувалося 18-19 вересня. Автори 12 проектів, які презентували свої ідеї, виявили бажання відвідати навчання щодо підготовки, оформлення та презентації своїх проектів тощо.

20 вересня в актовій залі міської ради відбулася фінальна презентація проектів соціальної дії (пітчинг проектів), що були подані на конкурс. Конкурсній комісії представлено 10 проектів, п’ять з яких отримали найвищу оцінку і стали переможцями.

Серед переможців: «Будь завжди на зв’язку» (автор Наталія Басюк), «Викладання інформатики за допомогою ігрового світу «Minecraft» (автор Іван Шамриков, партнер – Бориспільська міська бібліотека), «SMOTROVA» (автор Олексій Соломаха), «Дитячий майданчик» (автор Людмила Гонцовська), «Бориспіль – місто майстрів» (автор Ірина Лаврова).

Інф. «ТС»

Share Button