У Борисполі написали уже 50 заяв на отримання пакунку малюка

Жінки, які у вересні народжували у пологовому відділенні Бориспільської ЦРЛ, написали 50 заяв на отримання пакунків малюка. Проте обіцяних урядом бейбі-боксів ні в лікарні, ні в вправлінні соцзахисту ще немає.

«Пакунків немає і коли будуть – невідомо. Департамент охорони здоров’я уточнив, щоб їх не турбували, тільки-но з’являться – повідомлять», – розповів завідувач пологовим відділення Юрій Черних.

У відділенні заяви все ж збирають і самі направляють їх в управління соцзахисту – районне чи міське.

«Про цю процедуру дізнались самі. Жодних роз’яснень від Київської ОДА не надходило. Більше того, зразок заяви на отримання пакунку взяли у колег зі Львова», – додав Черних.

До слова, за словами завідуючого, за місяць у Борисполі народжує близько 100 жінок.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

ДО ТЕМИ

Днями в семи областях, які першими уклали відповідні угоди, а саме в Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській, батькам почали видавати пакунки малюка.

Як наголошує прес-служба Міністерства соціальної політики, органи соцзахисту населення в цих областях уже забезпечують таку допомогу жінкам, які народили дитину й були виписані з пологових будинків у першій половині вересня. Станом на 17 вересня зазначені області отримали 2494 пакунки малюка, з яких 411 пакетів передано породіллям.

Share Button