Осінній благоустрій на Головатого: відремонтовано дорогу, тротуари, озеленюють узбіччя

Вулиця Головатого – одна з магістральних вулиць нашого міста. Тут знаходиться залізничний вокзал, музична школа, заклади освіти, державні установи міста і району. Вже декілька років тривають роботи з упорядкування цієї вулиці: відремонтовано частину дороги та тротуари. Роботи тривають і нині.

До благоустрою вул. Головатого долучилося і КП «ВУКГ». Журналіст «ТС» виїхала на місце робіт та поспілкувалась із директором підприємства Володимиром Найчуком.

— Працівники дільниці благоустрою виконують озеленення узбіччя відремонтованої дороги. Роботи розпочали з 1 вересня. Трава, яку тоді посіяли, вже сходить, буде гарний газон. Тривають роботи з озеленення лівої і правої сторін вулиці. Спочатку землю очистили від каміння та бетону, завезли чорнозем, розрівняли, тепер засіваємо травою. За кілька днів трава зійде, треба тільки її поливати. А далі висадимо дерева.

Мікрорайон розбудовується, інфраструктура розвивається. В. Найчук зауважив, що варто, щоб до цієї справи долучалися і приватні підприємці, які орендують комунальне майно. Бо благоустрій міста – справа всіх і кожного.

А в цей час працівники ШБУ-50 асфальтували під’їзну дорогу до ЗОШ № 6.

Інф. «ТС»

Share Button