Шматочок Леніна і шеврон кіборга: що продаватимуть на благодійному Garage sale

У Борисполі стартує другий благодійний ярмарок Garage sale. Цього року збиратимуть кошти на лікування двох діток – Анастасії Коркач та Вадима Атанасова. Серед ексклюзивних лотів, які вже передали бориспільці, – шеврон кіборга та шматочок від пам’ятника Леніну.

«…Скоро пройде благодійний ярмарок, який ви всі так чекали! Але ви собі навіть не уявляєте, що там можна буде придбати. Тому я вам привідкрию цю завісу. Один із лотів – шеврон кіборга. Це історія. Це частина життя кожного з нас», — розповіла організаторка благодійного ярмарку Анастасія Гаспарян, додавши, що цей лот від керівника патрульної поліції Борисполя Віталія Горкуна.

До ярмарку долучилась письменниця Світлана Дідух-Романенко, а також громадський діяч і меценат Борис Шапіро. Лоти на ярмарок передав секретар міської ради Ярослав Годунок, а саме – постери «Виставка «Воїни. Історія українського війська».

Журналісти «ТС» теж долучилися до доброї справи – зібрали книги, прикраси, сувеніри і навіть колекцію кіндерят-жабенят.

«А що вже цієї суботи запропоную я? Карпатські сувеніри, повну колекцію кіндерят-жабенят 1993 року, набір «Фламінго» – люстерко та брошка, нові золоті сережки 585 проби, авторський набір прикрас з бісеру (майстер – Наталія Койфман – виготовляла маки мені на «Міс Бориспіль»). А ще… картини, як приклад. І пляшка доброго вина. Приходьте 15 вересня о 12.00 на Алею мистецтв, що у парку. Можливо, і у вас знайдеться щось цікаве? Приносьте у ТЦ «Гранат», офіс 304», — розповіла журналіст Тетяна Підгурська.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button