ПРИВІТАЛИ СПОРТИВНУ ГОРДІСТЬ МІСТА

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в КРК «Бархат» з нагоди свята відбулися урочистості. Зі словами вітань до фізкультурників звернулися в. о. міського голови Микола Корнійчук, секретар міської ради Ярослав Годунок, заступник міського голови Людмила Пасенко, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров’я Валерій Мартишко, депутати міської ради Володимир Шалімов та Ігор Шалімов, начальник управління культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Погребна, директор центру спорту та фізичного здоров’я населення Микола Костянець, директор Бориспільської ДЮСШ Михайло Шкоруп та представник ТОВ «СВБ-Груп» Володимир Кудря.

Бориспільські спортсмени відомі як за межами Київської області, так і України, про що неодноразово наголошувалося зі сцени. Вихованка Бориспільської ДЮСШ Ангеліна Киях та її тренер Юрій Ликов на чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Південно-Африканській Республіці зайняли третє місце і отримуватимуть стипендію управління фізичної культури і спорту КОДА за перемоги на міжнародних змаганнях.

Стипендіатом став і фахівець центру спорту Микола Хіценко. Школярі, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань, протягом 2018-2019 навчального року отримуватимуть стипендію Бориспільської міської ради.

Відповідно до Указу президента України від 27 червня 2018 року № 188/2018 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Миколі Костянцю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Нагороду він отримав з рук М. Корнійчука та Л. Пасенко. Кращих представників спортивної галузі міста відзначено нагородами Кабінету міністрів України, управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, виконавчого комітету міської ради, управління культури, молоді та спорту міської ради. Музичні дарунки винуватці свята отримали від творчих колективів Культурно-мистецького комплексу «АКАДЕМ».

Інф. «ТС»

Share Button