Фінал районної Спартакіади: вороньківці – переможці у командному заліку

У День фізичної культури та спорту на Бориспільщині стало доброю традицією проведення фіналу районної Спартакіади серед команд сільських рад.

8 вересня міський стадіон «Колос» зустрічав учасників – збірні команди сільських рад на чолі з очільниками сіл, а це понад 500 спортсменів, які представляли свої громади на параді відкриття, а потім виборювали першість на бігових доріжках і спортивних майданчиках.

Вітаючи учасників, заступник голови районної ради Іван Недогибченко нагородив почесними грамотами Бориспільської райдержадміністрації та Бориспільської районної ради кращі сільські ради – Великоолександрівську, Вороньківську, Глибоцьку, Гнідинську, Дударківську, Іванківську, Старівську та Сошниківську, за досягнення успіхів у розвитку фізичної культури і спорту, запровадження здорового способу життя серед різних верств населення, розбудову спортивної інфраструктури, проведення на високому організаційному рівні фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів та за високі досягнення спортсменів у всеукраїнських, обласних і районних змаганнях.

Грамоти та цінні подарунки вручили також тренерами Бориспільської районної КДЮСШ Вадиму Махортову, Михайлу Савченку та Миколі Подолинному.

Почесними грамотами управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації нагороджено спортсменів, тренерів, фахівців та активістів фізкультурно-спортивного руху Бориспільщини: Вадима Ярмака, Володимира Ярмоловича, Олександра Рябуса, Михайла Сухіну, Андрія Риженкова, Леоніда Засенка, Володимира Соколовського, Сергія Дудченка, Григорія Білима, Сергія Драгомерецького, Віталія Яруна, Ірину Буздуган, Сергія Залозного, Миколу Чирикала, В’ячеслава Білика, Олену Деревенко, Олександра Шкурка.

У загальнокомандному заліку Спартакіади трійку призерів очолила Вороньківська сільська рада, на другому місці Щасливська сільська рада і треті – Глибоцька та Кучаківська сільські ради.

Управління гуманітарного розвитку висловлює вдячність за допомогу в організації та проведенні Спартакіади й особисту участь у змаганнях  сільським головам Тетяні Кулинич, Ніні Яструб, Миколі Чую, Анатолію Туру, Миколі Дженжебіру, Василю Косовцю, Оксані Коваленко, Івану Овсієнку, Юрію Ляшенку, Олександру Іщенку, Миколі Шмаюну; інструкторам БРЦФЗН «Спорт для всіх» за формування та організацію команд для участі в спартакіаді; директору стадіону «Колос» м. Бориспіль Миколі Костянцю та директору Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи Михайлу Шкорупу – за надання місця проведення змагань; головній суддівській колегії на чолі з головним суддею Геннадієм Яцютою та суддівським бригадам, які на високому організаційному рівні провели змагання з видів спорту, а також усім, хто зробив свій внесок в організацію та проведення Спартакіади.

За інф. сектору молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Share Button