З 1 травня Бориспільська громада у «жовтій зоні»

30 квітня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення скасувати “червоний” рівень епідемічної небезпеки на Київщині. Відтак, з 0 год. 00 хв. 1 травня Бориспільська міська територіальна громада повертається до “жовтої зони”.

Незважаючи на те, що Київщина вийшла з «червоної зони», закликаємо громадян не нехтувати карантинними правилами, носити захисні маски у громадських місцях, користуватись антисептиками та за можливості уникати великого скупчення людей. Особливо радимо бути свідомими під час святкування Великодніх свят в умовах пандемії. Пам’ятайте, вірус не відступає, тому бережіть себе, своїх близьких та будьте здорові! Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я розробило низку рекомендацій щодо святкування Великодня під час карантину:

заохочувати богослужіння для вірян у режимі онлайн;

максимально утриматися від збільшення контактів з іншими людьми та уникати великого скупчення людей;

дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиками;

збільшити кількість сесій благословення і зменшити їх тривалість;

зафіксувати вхідні двері/блоки на територію і в приміщення храмів у відкритому стані, щоб забезпечити циркуляцію повітря всередині приміщення;

встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням всередині храмів і забезпечити дотримання дистанції між вірянами на вулиці не менше 1,5 метра;

рекомендувати відвідувати обряд благословення і освячення їжі тільки 1 особі з сім’ї;

тимчасово заборонити фізичний контакт при здійсненні обрядів: поцілунки хрестів, ікон, святинь;

особам похилого віку та особам з хронічними захворюваннями рекомендується утриматися від відвідування храмів і освятити великодній кошик на свіжому повітрі біля церкви та ін.

Постановою КМУ чітко визначається норма площі та кількість осіб, які можуть відвідувати приміщення, в тому числі храми — 1 людина на 4 квадратні метри.

Share Button