Олімпійський урок: іспит на спортивному майданчику

Щорічно у Борисполі, як і по всій Україні, на початку осені проходить Олімпійський тиждень. Таким чином мотивують до здорового способу життя, популяризують різноманітні види спорту, активно долучають дітей, юнацтво та молодь до занять спортом, виховують гуманістичні ідеали олімпізму. У закладах освіти міста організовують різноманітні змагання з олімпійських видів спорту, конкурси, позакласні години, «круглі столи», семінари, спрямовані на розвиток та пропаганду олімпійського руху.

12 вересня у міському парку культури та відпочинку на баскетбольному майданчику на Олімпійський урок зібралися вихованці, тренерський склад, керівництво Бориспільської ДЮСШ, учні 5-8 класів, представники управління освіти та науки, депутати. Серед гостей свята – представник Національного Олімпійського комітету, заслужений тренер України та заслужений працівник фізичної культури та спорту України Анатолій Соломін та олімпійський чемпіон з плавання, заслужений майстер спорту, кандидат педагогічних наук Сергій Фесенко.

Від Олімпійського комітету для спортшколи передано подарунки – олімпійську атрибутику.

Право внести прапор України, Борисполя та Національного Олімпійського комітету надано чемпіону України з легкої атлетики, переможцю міжнародних змагань Андрію Рудому, срібному призеру чемпіонату з легкої атлетики, призеру міжнародних змагань Артему Бортніку та майстру спорту, срібній призерці чемпіонату України з хокею на траві Марії Гандабурі.

Юні спортсмени під керівництвом своїх тренерів продемонстрували майстерність з різних видів спорту – футболу, вільної боротьби, баскетболу, волейболу, боксу, легкої атлетики, хокею на траві, плавання. Також уперше цього року продемонстрували свої вміння вихованці відділення регбі.

Інф. «ТС»

Share Button