Прочитано в соціальних мережах

Не зміг відповісти, що буде на вечерю – гречку чи макарони, і на очах у дітей почав бити дружину. У Горі, здавалося б, «родинна сварка» переросла у криваве побиття.

 У Горі «родинна сварка» переросла у криваве побиття

«Це сталося в ніч з середи на четвер минулого тижня. У нашій Горі. На вул. Польова 41. П’яний, розлючений чоловік, не в змозі сформулювати відповідь, буде він макарони на вечерю чи гречку, на очах у дітей став бити дружину», – написала у Facebook жителька Гори Лариса Барська.

За її словами, на перший виклик поліція їхала 60 хвилин, але у будинок навіть не зайшли, взяли свідчення і поїхали.

Жінка додає, що тільки-но поліція від’їхала, нелюд зі словами: «Так ти поліцію хотіла, так я тепер тебе вб’ю», перестав себе контролювати.

«Старший син (14 років) намагався заступитися, і це перетворилося на криваве місиво. Чоловік розбив на голові сина пляшку з вином. Молодший син весь цей час дзвонив в поліцію», – пише Барська.

На другий виклик поліція прибула за 20 хвилин.

«На цей раз всіх забрала, і на швидкій відвезла в БЦРЛ. Всім надали першу допомогу, зашили дитині голову і руку, і відпустили… Навіть не провели огляд на алкоголь! Його затримали лише на три години, за які Олена з дітьми встигла схопити деякі речі, дитячі портфелі з підручниками і втекти в ніч», – написала горянка.

За її словами, зараз Олена з дітьми ховаються від тирана, вони налякані, побиті, майже без речей, документів, засобів і засобів існування. До справи долучилися громадські організації. А державні органи, що покликані захищати нас, намагаються все зам’яти і видати за «побутову сварку».

«Районні відділення ювенальної поліції і служби соцзахисту навіть заяву не захотіли приймати», – додала Лариса.

Щорічно 600 жінок гинуть в Україні від домашнього насильства. Але ми, як і раніше, не хочемо його помічати, вважаючи випадки такого насильства «побутовими сварками».

«Тепер це поруч з нами, на сусідній вулиці. З нашою сусідкою Оленою, яку ми, можливо, зустрічали на пошті або в магазині, віталися на вулиці, можливо, навіть за сіллю заходили. З дітьми, які грають з нашими дітьми на дитячому майданчику. Ми готові й далі цього не помічати?» – додала горянка.

Пізніше жінка написала, що після публікації чоловік Олени почав погрожувати їй та її родині.

У Воронькові з двору намагались викрасти дитину

У с. Вороньків з двору намагались викрасти маленьку дитину. Про це повідомили на сторінці «Спільнота Воронькова» у Facebook, опублікувавши фото білої автівки, на якій, ймовірно, хотіли здійснити викрадення.

Селяни зауважують, що автівку у Воронькові бачили вже не вперше.

«Смаглявий чоловік, чорне волосся. Я його ніколи раніше не бачила, їздить повільно, але з машини не виходив», – йдеться в одному з коментарів.

Аби попередити викрадення, вирішили звернутись у школу, щоб там провели виховні бесіди з дітьми, а також розклеїти у селі оголошення.

Інф. «ТС»

Share Button