ПОНАД 5 ТИСЯЧ ОСІБ ПРОВАКЦИНУВАЛИ НА КИЇВЩИНІ ЗА ОДИН ДЕНЬ

На Київщині за минулий день проти коронавірусу вакцинували одразу 5685 осіб. Це найвищий показник в області за час кампанії з імунізації. Про це 29 квітня повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Зараз ми використовуємо паралельно три види вакцини – південнокорейську AstraZeneca-SKBio, китайську CoronaVac/Sinovac і німецьку Сomirnaty/Pfizer-BioNTech. Кожна з них призначена для конкретних цільових груп. Чітко йдемо дорожньою картою Міністерства охорони здоров’я, щоб вакцини проти COVID-19 насамперед отримали ті люди, які знаходяться у зоні ризику», – наголосив Василь Володін.

Відтак Сomirnaty/Pfizer-BioNTech використовують для щеплення мешканців і працівників будинків для людей похилого віку та спеціалізованих психоневрологічних закладів.

CoronaVac/Sinovac – для медиків, маломобільних груп населення, опікунів і працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО.

AstraZeneca-SKBio – для щеплення людей віком 65+, а також для ревакцинації тих, хто вже отримав першу дозу вакцини AstraZeneca/Covishield.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Share Button