КОГО ЗАРАХУЮТЬ ДО «КАЗКИ»: З 11 ТРАВНЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ

ВАЖЛИВО. З 11 травня 2021 року в управлінні освіти і науки за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 35, тел.: 5-40-25, 6-85-42 розпочнеться зарахування дітей у новостворений заклад дошкільної освіти «Казка», що на вул. Володимира Момота. Про це повідомляє управління освіти і науки Бориспільської міської ради у Фейсбуці.

До заяви, йдеться у повідомленні, про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються: копія свідоцтва про народження дитини; медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Також вказується, що першочергово до державних (комунальних) закладів дошкільної освіти зараховуються діти, які:

1) проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти;

2) є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;

3) є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;

4) належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;

5) належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;

6) перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;

7) діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Проєкт території обслуговування Бориспільського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» включає вулиці Архітектора Городецького, Ботанічна, № 21, 23, Ватутіна від № № 73, 84 до кінця, Володимира Момота, Дачна, Кошового, Леся Курбаса, Либідська, Лісова, Максима Березовського, Олеся Гончара, Польова, № 1, Садова від № № 57, 34 до кінця, Січнева, Чайковського, Чубинського, Яновського, пров. Ботанічний, Гаражний, Євгена Коновальця, Олеся Гончара, Кошового, Леся Курбаса, Лісовий, Меблевий, Юрія Яновського.

Share Button