ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ДЛЯ 448 ТИСЯЧ ДІТЕЙ

У МІСТІ. Головною подією цього навчального року, безперечно, є старт реформи «Нова українська школа», мета якої – створення нового освітнього середовища та нового змісту освіти для учнів перших класів. Цьогоріч їх 448 тисяч по всій Україні. З них 105 переступило поріг Бориспільської ЗОШ № 3. Вперше за 53-річну історію 2018-го заклад прийняв до своєї шкільної родини чотири перші класи, а це 105 учнів. Вітаючи зі святом, директор Ірина Панкявіченє наголосила, що хоча попереду нелегкі випробування, талановиті й чуйні педагоги завжди будуть поруч.

До уваги малечі святкова півгодинна лінійка за участі казкових та «мультяшних» персонажів, ігрова програма, квести та приємні ранкові зустрічі на території школи.

Перший дзвоник з рук учня 11-го класу Романа Севастяна та учениці 1-В класу Єлизавети Дикої покликав школярів за парти.

DSC04505У РАЙОНІ. Поріг Вишенської ЗОШ цьогоріч переступило 70 першачків. Директор закладу Лілія Гурська підкреслила: «Це початок нового етапу і саме ця малеча навчатиметься 12 років. Переконана – освітній процес буде цікавим та захоплюючим». 18-ти одинадцятикласникам побажала визначатися з майбутньою професією, адже попереду ЗНО.

Зі словами привітань до присутніх звернулася Вишеньківський сільський голова Тетяна Кулинич, яка від імені сільської ради подарувала школі потужну колонку для проведення масових заходів». Голова благодійної організації «Разом у майбутнє» Марина Ковальова вручила першокласникам канцтовари та футбольні м’ячі для уроків фізкультури.

Цьогоріч перший дзвоник пролунав з рук учениці 1-Б Мирослава Ковальова, яку гордо проніс на плечі одинадцятикласник Дмитро Шкара.

До слова: за підсумками останнього ЗНО Вишенська ЗОШ у районі посіла третє місце.

Інф. «ТС»

Share Button