«Минають літа, залишається пам’ять»

27 квітня з нагоди 35-их роковин Чорнобильської трагедії у Бориспільському державному історичному музеї пройшов щорічний фестиваль «Минають літа, залишається пам’ять», в рамках якого відбулася презентація інформаційного ілюстрованого видання з однойменної назвою. Книга побачила світ за ініціативи громадської організації «Діти Чорнобиля» (голова Наталія Логачова), державного історичного музею та за підтримки міського голови Володимира Борисенка і депутатського корпусу міськради.

Презентували на фестивалі й дві фотовиставки – «Зона відчуження. Чорнобиль», підготовлену Олексієм Рошкою, та фотодокументальну «Минають літа – залишається пам’ять». Як для підготовки виставки, так і для підготовки видання, використані матеріали з архівів родин Логачових, Куц, Федорчуків, Баланюків, Кирилюків, Полякових, Кедровських, Калачикових, Дударь, Гришанових, Маруженків.

Заступник міського голови Людмила Бистра висловила щирі слова вдячності родинам, які надали фото з власних архівів, вручила їм Подяки виконавчого комітету Бориспільської міської ради та примірники видання. Активісти Міської громадської первинної організації «Діти Чорнобиля» були відзначені Почесними грамотами, медалями, орденами та грошовими винагородами.

Наприкінці заходу керівник громадської організації Н. Логачова вручила Л. Бистрій відзнаку «Чорнобильський знак» і передали міському голові медаль «За благодійність».

Під час заходу всі карантинні обмеження було дотримано.

Інф. «ТС», фото надані виконавчим комітетом Бориспільської міської ради

Share Button