Поселили дітей у коридорі

Дитячий садок «Теремок» закрили на капітальний ремонт, а його вихованців, а це 86 дітей, розподілили у різні дошкільні заклади міста. Місць у садочках катастрофічно не вистачає. За інформацією заступника міського голови Людмили Пасенко, у дитсадки зараховано 3015 дітей, на 100 місць – 191 дитина. У групах по 40 діток і більше. Як повідомила начальник управління освіти та науки Тетяна Павленко, наразі понад 400 дітям міста взагалі відмовлено у зарахуванні до дитсадків через недостатню кількість місць.

На нараду завітали батьки дітей, які ходили у старшу групу дитсадка «Теремок». Вони запевняють їхні діти навчаються просто посеред коридору дошкільного закладу. Немає няні, вихователя, батьки самі перевозили меблі тощо.

Т. Павленко запевнила, що хоча дітей і поселили у рекреаційній зоні, однак для них створено умови, є місце, де вони могли б займатися, ліжка знаходяться у спальні. Хоча група і прохідна, однак огороджена з одного боку.

Проте присутні батьки наголосили, що якби їх минулого року, як раніше обіцяли, перевели одразу у «Віночок», то такої проблеми не виникло б.

Батькам запропонували вибрати інший дошкільний навчальний заклад. Місця знайшли для 32 дітей: у «Берегині» для 7 дітей, «Віночку» – 10, «Світлячку» – 8, ДНЗ № 1 – 5, ДНЗ № 3 – 2. Щоб врегулювати конфлікт, вирішили провести й двосторонню зустріч освітян та батьків.

Інф. «ТС»

Share Button