Школярі з Борисполя долучилися до Національного проекту «Книгу Миру», започаткованого президентським подружжям Порошенків

У Маріїнському палаці 23 серпня школярі з Борисполя Олександра Кошель і Богдан Рудкович разом з дітьми з усієї Київщини, батьки яких воювали на Донбасі, взяли участь в урочистій презентації національного проекту «Книга миру» разом із президентським подружжям Порошенків.

Проект «Книга Миру» розпочався у вересні 2015 року, коли діти українських військовослужбовців залишали свої сімейні фотографії та вписували побажання мирного та щасливого життя рідній Україні. Перша сторінка «Книги Миру» – це фотографія сім’ї президента України Петра Порошенка та побажання від родини. А перший розділ «Книги Миру» було написано в Тернопільській області.

«Книгу Миру» створювали діти українських військовослужбовців під час робочих візитів Першої леді в регіони України. А також юні українці з діаспори – в рамках офіційних та робочих візитів президента України за кордон. Наразі у проекті взяли участь юні українці з 25-ти регіонів України, а також представники діаспор зі США, Канади, Туреччини, Португалії, Іспанії і Хорватії.

На урочистій презентації «Книги Миру» були присутні також Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав.

«Книга Миру» була передана як експонат Музею подарунків президента України, що нагадуватиме всьому світу: українці – мирна нація.

Інф. «ТС»

Share Button