СТРАТЕГІЧНІ ВЕКТОРИ ОСВІТЯНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ: «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА», ІНКЛЮЗИВНЕ ПАРТНЕРСТВО, СЕРТИФІКАТИ, ПОДЯКА І ПІСНЯ ПРО БОРИСПІЛЬ

Ключова реформа Міністерства освіти і науки має за мету створити середовище, де можна буде отримувати не лише знання, а й вміння, задля їх подальшого застосування у житті.

Захід на базі міської ЗОШ № 6 розпочали піснею-вітанням «Україно, нене!» у виконанні зразкового вокального колективу «Веселочка» (кер. В. Крастиченко) та віршованим монтажем творчої студії «Чабрець» (кер. Н. Тименко) при БДЮТ «Дивоцвіт».

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Людмила Пасенко. Після побажань разом з начальником управління освіти і науки Тетяною Павленко та головою Асоціації батьків міста Валерієм Мартишком посадовець вручила сертифікати на отримання доплати до посадового окладу 14 педагогам та тренерам, які підготували учнів-стипендіатів Бориспільської міської ради.

Очільник освіти міста підбила підсумки діяльності останнього навчального року та окреслила стратегічні вектори, які визначатимуть освітній процес у контексті реалізації концепції «Нова українська школа». Водночас від імені управління вручила Подяку заслуженому вчителю України, вчителю НВК «Гімназія «Перспектива» ім. В. Мономаха Лідії Нагаєвій за підготовку учня Максима Шматкова, який отримав 200 тестових балів під час ЗНО з біології.

Науковці ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди» Вікторія Вінс, Тетяна Кузьменко та Юлія Багно розкрили суть інклюзивного освітнього партнерства та надали рекомендації щодо якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами шляхом реалізації проекту «Нова українська школа».

Методист міського методичного кабінету Жанна Шанюк ознайомила присутніх з особливостями початкової освіти в умовах становлення НУШ, а голова Бориспільської організації профспілки працівників освіти і науки Тамара Нікітко - з діяльністю об’єднання при реформуванні.

Фінальним акордом став виступ голови Асоціації батьків міста, депутата міської ради, голови комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Бориспільської міської ради Валерія Мартишка, який разом зі словами вітань на адресу освітян подарував присутнім пісню про Бориспіль.

Роботу конференції продовжили на секційних заняттях вже наступного дня – 29 серпня.

Інф. «ТС»

Share Button