Нові депутати, протидія агресії РФ та майже пів тисячі земельних питань: про що говорили та за що голосували на сесії Бориспільської міської ради

Незважаючи на карантин, 15 квітня бориспільські депутати зібралися на чергове пленарне засідання, під час якого розглянули близько 800 питань – майже 300 загальних і 500 земельних.

Не обійшлося без кадрових змін – у раду увійшли два нові депутати, також депутати присвоїли ім’я Анатолія Федорчука Бориспільському академічному ліцею і не оминули увагою протидію агресії РФ.

Кадрові питання

До складу Бориспільської міської ради приєдналися два нові обранці: Артем Хруленко, який поповнив лави «ЄС» і посів місце Володимира Дегтяра, якого обрано старостою Кучаківського старостинського округу, та Інна Бондаренко, яка поповнила лави «Голосу» замість Віталія Горкуна, призначеного заступником міського голови. Депутати отримали від своїх колег у спадок округи і, за словами міського голови Володимира Борисенка, приєднуються до роботи на благо громади. Також А. Хруленка та І. Бондаренко вже включили до складу комісій – комунальної та транспортної, відповідно.

Бориспільському академічному ліцею присвоїли ім’я Анатолія Федорчука

Одним із важливих рішень під час сесії стало присвоєння імені Анатолія Федорчука Бориспільському академічному ліцею. Депутати одноголосно підтримали ініціативу нинішнього міського голови Володимира Борисенка, а після голосування вшанували пам’ять Анатолія Соловйовича хвилиною мовчання.

Протидія агресії РФ: депутатів просять виділити землю для тренування загонів тероборони

«Всі знають, що до кордонів нашої держави з боку Росії стягують особовий склад та військову техніку. Це відбувається як на сході, так і на півдні з боку окупованого Криму», – наголосив військовий комісар Бориспільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Бурляєв.

Він наголосив, що в Україні планують розгорнути п’ять бригад територіальної оборони у п’яти областях, які є суміжними з територією РФ та окупованим Кримом.

«Потрібно бути напоготові, адже ситуація може розвиватися дуже стрімко. Ми добре пам’ятаємо події 2014 року… потрібно бути готовими до будь-якого розвитку ситуації», – сказав Бурляєв.

Військовий комісар також нагадав про систему територіальної оборони і звернувся до депутатів виділити земельну ділянку для тренування загонів.

Під час засідання сесії учаснику бойових дій з Борисполя вручили відзнаку Міноборони – медаль «За поранення». Депутатський корпус та присутні привітали бориспільця Дмитра Краслянського гучними оплесками, стоячи та під голосне «Слава Україні!». Міський голова також вручив захиснику України Подяку виконавчого комітету міської ради за вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України, вірність присязі, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій на сході України.

Коментар міського голови Володимира Борисенка про перебіг дев’ятої сесії міської ради:

– На цій сесії було ухвалено багато важливих питань. Частина з них стосуються оренди та виділення землі.

Також до нас приєдналися два депутати, затверджено повністю округи. Тож тепер, коли всі на своїх місцях, рада на повну працюватиме на благо громади.

Інф. «ТС»

Share Button