Нагороди для ліквідаторів

Навіть через роки Чорнобиль боляче відгукується тим, хто мав там домівку, але був змушений залишити її назавжди. Особливо боляче чорнобильська трагедія нагадує про втрату ще тоді молодих ліквідаторів.

Саме тому 21 квітня голова Бориспільської міської громадської організації осіб з інвалідністю Валентина Купрієнко разом із заступником Миколою Дубасом відвідали ліквідаторів, яким важко пересуватися самостійно, та вручили їм нагороди. Серед нагороджених Микола Тур, Володимир Лафазан, Олена Пахальчук та Микола Білокінь.

Окрім того, вони разом із депутатом міської ради Раїсою Хоменко та начальником управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради Любов Даниленко відвідали своїх земляків з Іванкова, ліквідаторів Івана та Галину Гончаруків.

«Чорнобиль – це не просто подія, це моє життя. Аварія на ЧАЕС навчила мене дисципліни, що супроводжує й донині: я більше ніколи й нікуди не запізнююсь. Чорнобиль сприйняла не легко, але відповідально пройшла цей шлях», ‒ розповідає про пережите Галина Гончарук.

Невдовзі ювілейною медаллю будуть відзначені всі ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Інф. «ТС»

На фото: Любов Даниленко, Валентина Купрієнко, Іван та Галина Гончаруки, Микола Дубас, Раїса Хоменко

Share Button