У Борисполі студенти-колекціонери хочуть відкрити Музей ляльки Барбі

За два роки у місті може з’явитися Музей ляльки Барбі. Така ідея виникла у студентів-колекціонерів. Одна з ініціаторів задуму Ксенія Ідрічан розповіла про нього на платформі «Бориспіль для всіх» і закликала жителів міста долучитися до створення експозиції.

«З товаришем плануємо за 2 роки відкрити Музей ляльки Барбі в Борисполі. Такого в Україні не існує, і він став би окрасою нашого міста.

Оскільки ми двоє студентів-колекціонерів, і займаємося збиранням експозиції самостійно, а також проводимо реконструкції моделей, будемо дуже вдячні допомозі! Наразі маємо вже 50 моделей Барбі в повних комплектаціях вінтажних та лімітованих зразків, що були придбані в Штатах та Європі», – розповіла Ксенія.

Дівчина також додала, що вони з радістю приймуть у подарунок або за символічну плату моделі Barbie від Mattel вінтажних зразків (можна в повній чи неповній комплектації, від 50 до 82-го року випуску), а також моделі Barbie від Mattel в колекційних виданнях.

Оскільки створення музею –справа затратна, то ентузіасти будуть вдячні за матеріальну допомогу і навіть готові давати уроки української.

«Всі гроші йдуть власне на придбання колекцій, тому якщо ви або ваша дитина хоче «підтягнути» цей предмет – можете отримати зиск від недорогого навчання та допомогти цій справі!» – додала Ксенія.

Ідея створення музею ляльки Барбі бориспільцям сподобалася. Кілька користувачів навіть відзначили, що готові надати для тимчасової експозиції власні колекції.

 

Share Button