Вакцину Pfizer розвозитимуть у регіони кожні п’ять днів

Вакцину проти коронавірусу розробки Pfizer-BioNTech із національного складу будуть розвозити на регіональні склади кожні 5 днів. Про це повідомив генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина.

«Таким чином побудована логістика, що кожні 5 днів буде здійснюватися розвезення цієї вакцини. Далі з обласних складів, де вона буде зберігатися протягом цих 5 днів в умовах сухого льоду, мобільні бригади, які вакцинують визначені групи, будуть забирати необхідну кількість вакцини згідно зі списками», – сказав Родина.

Вакцинація препаратом від Pfizer-BioNTec розпочалася 18 квітня. За словами Родини, ним уже вакциновано 366 людей, а відсьогодні цю вакцину починають використовувати всі області.

Також Родина зазначив, що бригади, які проводять вакцинацію препаратом від Pfizer-BioNTec, пройшли спеціальне навчання.

Як повідомлялося, 16 квітня в Україну доставлено першу партію вакцини проти коронавірусу розробки Pfizer-BioNTech.

ДО ТЕМИ

Епідеміолог: Реальна ефективність вакцини Pfizer становить 98%

Реальна ефективність вакцини проти коронавірусу розробки Pfizer-BioNTech за результатами використання становить 98%. Про це повідомила головний спеціаліст МОЗ за спеціальністю «Епідеміологія» Наталія Виноград.

Епідеміолог підкреслила, що ця вакцина використовує нову технологію. Так, на відміну від інших вакцин, вона не містить у своєму складі антигену, на який організм повинен напрацювати імунітет.

За її словами, вакцина Pfizer-BioNTech здатна швидко реагувати на мутації, які виникають у коронавірусі. Також вона повідомила, що несприятливі події, які виникали після використання цього препарату, не відрізнялися від зазначених виробником.

Share Button