У Києві може з’явитися площа імені Левка Лук’яненка

Кияни пропонують перейменувати столичну площу Льва Толстого на площу Левка Лук’яненка. Відповідна петиція була зарестрована на сайті КМДА. Автором петиції є Володимир Федосєєв. Зареєстровали відповідну пропозиція 6 серпня.

«Київське Братство Архістратига Божого Михаїла У.А.П.Ц звертається до всіх киян з пропозицією про перейменування площі Льва Толстого на площу Левка Лук’яненка — визначного державного діяча України, автора Акту проголошення незалежності України», — йдеться у тексті.

Окрім того, у Києві хочуть перейменувати бульвар, метро і арку Дружби Народів. З такою пропозицією виступив Артем Карелін.

Як наголошує автор петиції, «Дружба народів – це ідеологічний термін СРСР, який, на щастя, вже не актуальний. А назви позалишалися».

Карелін пропонує перейменувати «місця, названі на честь Дружби народів, в просто Дружби. Дружби між людьми, а не народами. Тоді вони стануть бульваром Дружби, станцією метро Дружби та аркою Дружби».

«Окрім очевидних ідеологічних та естетичних переваг, таке скорочення більш ефективне в заміні назв на інформаційних носіях, бо десь можна буде просто вилучити слово «народів». Наприклад, в найбільш дорогому для заміни назви місці – на станції метро», – зауважив він у тексті петиції.

Інф. «ТС»

Share Button