ЛІТНІЙ КІНОПОКАЗ У БІБЛІОТЕЦІ

Другий рік поспіль інформаційно-довідковий центр бориспільської бібліотеки перетворюється на літній кінотеатр завдяки проекту ARTHOUSE TRAFFIC, створеного з метою розвитку кіноклубного руху в Україні та популяризації українського кіномистецтва. Таким кіноклубам права надаються безкоштовно і вхід для відвідувачів є вільним.

2018-го відвідувачі можуть ознайомитися з кращими зразками кінофільмів, знятих молодими українськими та закордонними режисерами, які ставлять перед глядачем питання, на які кожен має відповісти особисто.

Це документальний фільм «Барака» (США) про планету Земля, її природу і людей; «Мудаки. Арабески» – український кіноальманах-збірка короткометражок про гостру соціальну проблему рагульства.

14 серпня 0 16:00 до уваги бориспільців документальний фільм «Школа № 3» (Україна, Німеччина, 2016) про 13 учнів школи № 3 містечка Миколаївка Донецької області. Це фільм про дружбу, перше кохання, плани на майбутнє.

16 серпня о 16:00 «Рівень чорного» (Україна 2016, реж. Валентин Васянович). 50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди.

До слова, кожен із кіносеансів супроводжується демонстрацією відео ЄС, трейлерами та роликом «Свободу Сєнцову!»

Інф. «ТС»

Share Button