ХРАМОВЕ СВЯТО БОРИСА І ГЛІБА

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Бориспільського та Броварського владики Антонія відзначення Храмового свята Бориса і Гліба стає гарною традицією для нашого міста.

Як відомо, перші згадки в літописах про події на території Борисполя сягають 1015 року, коли на Альті у братовбивчій війні між синами князя Володимира загинув князь Борис, з ім’ям якого і пов’язана сучасна назва міста.

У вітальному слові міський голова Анатолій Федорчук перегорнув сторінку історії і наголосив на традиції в переддень Дня Незалежності відзначати медаллю Князя Бориса тих, хто боронить нашу землю на сході.

Благочинний Першого Бориспільського Благочиння Бориспільської єпархії протоієрей Георгій Носач розповів, що з цією історичною датою пов’язані наша віра і культура. Життя як Бориса, так і Гліба, засвідчують: коли у державі правителі дійдуть порозуміння, проявивши мудрість, виваженість і християнську любов, вони будуть визнаними і благословенними у Бога.

Потім на сцену вийшли артисти КМК «Академ» – народний ансамбль танцю «Міленіум», артистка естради Тетяна Брова, народний ансамбль танцю «Бориспільські молодички». Автор-виконавець протоієрей Сергій Кисельов презентував тематичне авторське під гітару. Особливого колориту додали виконавці сучасної естради, а саме – півфіналіст телепроекту «Україна має талант» Арсеній Журавель, учасниця телепроекту «Голос країни» Ірина Смірнова та фіналіст шоу Олександр Ковтун. А ще глядачі вітали першого переможця всеукраїнського фестивалю «Червона рута», майстра народного автентичного співу Василя Жданкіна.

Інф. «ТС»

Share Button