Армреслінг, жим лежачи та пауерліфтинг: бориспільці зібрали низку нагород на чемпіонатах України

Бориспільські спортсмени поповнили скарбничку низкою нагород, які здобули на чемпіонатах України. Змагання відбулися в Полтаві та Хмельницькому. Скільки «золота», «срібла» та «бронзи» здобули бориспільці – читайте далі.

Армреслінг

Минулого тижня у Полтаві відбулися змагання з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді. Команда із шести вихованців відділення армспорту Бориспільської ДЮСШ на чолі з тренером Миколою Хіценком у складі збірної Київської області боролися за медалі чемпіонату й повернулися до рідного міста переможцями.

Чемпіоном у ваговій категорії до 60 кг серед юніорів став вихованець Бориспільської ДЮСШ Володимир Костків. Окрім того, параспортсмен Олександр Пустовар став срібним призером на ліву руку та бронзовим призером змагань. Також «срібло» та «бронзу» виборов Іван Кравченко.

Жим лежачи

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи. У нелегкій боротьбі Владислав Білоус завоював третє місце (юнаки, в/к 66 кг). Спортсмена підготував тренер відділення пауерліфтингу ДЮСШ Юрій Ликов.

Ще дві срібні медалі в змаганнях юніорів вибороли Кирило Омельченко (в/к 93 кг) та Павло Горецький (в/к 105 кг).

Пауерліфтинг

У змаганнях з пауерліфтингу перемагали дівчата. Спортсменки привезли до Борисполя одне «срібло» та два «золота», а жіноча збірна Київської області посіла III загальне командне місце. Ось імена переможниць: Марина Зуй — перше місце (в/к 76 кг), Тетяна Хомяк — перше місце (в/к 84 кг), Аніта Слободян — друге місце (в/к 63) серед юніорок. Тренує спортсменок Юрій Ликов.