Новий експрес до Борисполя довезе

АКТУАЛЬНО. Усі будівельні роботи планують завершити до 1 грудня 2018 року

Залізничний експрес, який має з’єднати вокзал столиці Київ-Пасажирський з найбільшим повітряним майданчиком країни з Міжнародним аеропортом «Бориспіль», будують із незначним, проте випередженням графіка, а економія бюджету проекту вже сягнула майже 120 мільйонів гривень. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Глава уряду ознайомився з перебігом виконання проекту. Уже виконано будівництво колії, формують залізничні платформи, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів.

«Розгорнуто будівельні роботи. До 1 грудня 2018 року все буде завершено. Налагодять сполучення від станції Київ-Пасажирський до аеропорту Бориспіль, наших повітряних воріт, — сказав глава уряду. — Ми щороку маємо приріст пасажиропотоку 2 мільйони осіб. І будуємо зручний шлях, щоб дістатися до аеропорту. Залізниця планує, щоб надавати пропозиції за квитками, — не тільки для потяга, а й одразу потяг, під’їзд до Борисполя і квиток на авіалінії».

Прем’єр-міністр запевнив, що все буде зроблено вчасно: «І найголовніше: ми передбачили помірний бюджет на цей проект. Якщо згадаємо плани щодо «Повітряного експресу» — аналогічного проекту, то на нього хотіли витратити понад 10 мільярдів гривень. А ми заклали 700 мільйонів. І вже зараз економія на роботах — 120 мільйонів. Порівняйте: 10 мільярдів і 580 мільйонів. Різниця очевидна».

Як очікують, швидкісне сполучення не лише відчутно спростить дорогу до аеропорту з міста та у зворотному напрямку, а й розвантажить ключові міські магістралі. Частка ринку перевезень, який триматиме залізничне сполучення, становитиме не менш як 35%.

Джерело: https://ukurier.gov.ua

Share Button