Епідеміолог розповіла про дієвий метод проти зараження коронавірусом

Одним із дієвих методів запобігання інфікуванню коронавірусом є провітрювання. Про це повідомила головний спеціаліст МОЗ за спеціальністю «Епідеміологія» Наталія Виноград.

«Одним із найкращих підходів є ретельне провітрювання. Його сьогодні використовують у місцях скупчення людей у багатьох країнах», – наголосила фахівець.

За її словами, найкращий варіант провітрювання – це відчинити два вікна, розташовані одне навпроти одного, або вікно і двері.

Виноград назвала найоптимальнішими способами вберегтися від інфекції захист вхідних отворів, якими вірус потрапляє до організму – верхніх дихальних шляхів та очей. Крім того, епідеміолог наполягає на дотриманні дистанції.

Для запобігання повторному зараженню Виноград радить зміцнювати організм після перенесеної інфекції. Зокрема, у період реабілітації потрібно мінімізувати навантаження, обирати посильну роботу. Також важливо дотримуватися режиму харчування та сну. «Дайте організму адаптуватися, вийти зі стану постхвороби», – підкреслила епідеміолог.

Вона наголосила, що проходження такої адаптації надалі посилить опір імунної системи вірусу.

Share Button