Перші 300 кг динь у Борисполі забракували: до чого на ринку треба придивлятись уважніше

У Борисполі масово продають баштанні, чорниці, гриби та мед. Усе свіже, смачне і ніби проситься на стіл. Проте чи всі ці продукти безпечні та в який час краще базарувати, журналісти «ТС» розпитали у завідувача державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку № 1 Надії Бехтер.

Молочка

Молочка – продукт демісезонний, але влітку він псується в рази швидше. За словами Н. Бехтер, влітку дійсно забраковують багато молока.

«Особливо в неділю, а ще – як хтось довгенько не може спродатись, то кислотність у продукції завищується. Одна справа, якщо людина хоче купити кислого, але це рідкість. Тож якщо хочете купити свіже молоко – приходьте на ринок якомога раніше. Найкращий час з 07.00 до 09.00», – радить Надія Іванівна.

Баштанні

Дині та кавуни, завдячуючи спеці, вже можна їсти без остраху. У лабораторії запевняють, що рівень нітратів навіть нижчий від норми.

«Диня – 52 мг/кг при нормі 90, а кавун – 47 мг/кг при нормі 60», – наголошує Н. Бехтер.

Проте, за її словами, першу партію динь – 300 кг, які завозили близько місяця тому, довелося забракувати, бо норма там була перевищена втричі.

Чорниця

За словами завідувача держлабораторії, чорниці цього року гарні, як ніколи, – жодної партії не забракували.

«У нас навіть депутат з облради перевірку приводив, але – все чисто. Скажу так, може, десь на дорогах і продають погану, але у нас – ні. Людина, яка знає, що у неї якісна продукція – йде на ринок, а та, що має сумнів, – стане за базаром. Тож зважайте», – додала Надія Іванівна.

Гриби

Грибів на ринку поки мало, а точніше, їх практично немає. Справа в тому, що торгувати дозволяють лише білим, маслюком і лисичками, а от з умовно їстівними на ринок зась.

«Я одразу сказала грибникам: не ображайтесь, але з польським не пущу, адже цей гриб мутує», – пояснює завідувач лабораторії.

Та й попит, за словами Н. Бехтер: «Люди не дуже охоче купують гриби, бо знають, що це гумка, яка вбирає все, що є у природі, а якщо його ще й зібрали десь біля доріг, то, вважайте, там вся таблиця Менделєєва».

Сушених грибів на ринку теж поки немає, але коли «заходять», то їх теж перевіряють.

Консервація

Продавати консервацію – не має значення, гриби то, м’ясо чи ягоди – суворо заборонено. Одна із найвагоміших причин – ботулізм. Тож якщо раптом побачите щось подібне на ринку – подумайте двічі, а то й тричі: смакота в банці чи власне здоров’я.

Мед

Тим, хто встиг придбати акацієвий мед, дуже пощастило, вважає Н. Бехтер. Погода була чудова, тож цей продукт за усіма показниками – відмінний.

«Якщо ще не купили – звертайте увагу на акацію та липу, бо пізніші меди можуть бути гіршими через надмірну вологість», – каже Надія Іванівна.

Щоб не помилитись із вибором, пам’ятайте: мед має бути густуватим. Якщо ви його візьмете на ложечку або паличку – має стікати і складатись гіркою-книжечкою. А як будуть краплі – то вже не мед.

Найкращий лакмусовий папірець – ваш язик. Куштуючи натуральний мед, він трохи терпнутиме.

Як обрати баштанні: поради з народу

Перша і найпростіша порада для дівчат та жінок: обираючи собі смакоту, постарайтесь нігтем проткнути його шкірку, якщо вам вдалося, це значить, що кавун не стиглий. Також можна просто провести рукою по смугастій поверхні, якщо відчуєте запах свіжоскошеної трави, то цей варіант також варто відкласти.

М’якоть не повинна бути яскраво-червоного кольору. Якщо вона викликає занепокоєння, покладіть її у склянку з водою. Якщо ж кавун зафарбували марганцем чи селітрою, вода набуде червоного або рожевого кольору, якщо ж ні, то лише трішки помутніє.

Обережно тріщини. Якщо на поверхні смугастика ви знайшли тріщини чи вм’ятини – відкладіть його, адже пошкодження могли потягнути за собою появу мікробів та бактерій всередині ягоди. Намагайтесь визначити стиглість без надрізів та дегустацій – це вбереже плід від забруднення пилом та мікробами, а вас від інфекційного захворювання.

Також варто пам’ятати, що кавун – ягода вибаглива, потребує обережного транспортування, зберігання й умов реалізації, інакше, є шанси отруїти покупців. Тож продавати кавуни можна не ближче, ніж за 5 метрів до проїжджої частини, плоди мають бути захищені від сонця та опадів спеціальним тентом і розміщуватись у спеціальних ятках (мінімум 20 см від землі), що вбереже їх від гниття та забруднення.

Не нехтуйте простими правилами безпеки власного здоров’я, не забувайте зайвий раз помити кавун, не просто водою, а окропом з милом, щоб знешкодити всі мікроби. Якщо вирішили почастувати дитину, дайте їй кілька шматочків м’якоті, яка знаходиться ближче до центру. Якщо дитина зовсім малесенька – 2-3 рочки, пригощати її смачненьким треба в досить обмеженій кількості — лише 100-200 грамів.

Дізнавалася Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button