ПІДКОРИЛА «ІРПІНСЬКИЙ ПАРНАС»

З 27 по 29 липня у місті Ірпінь відбувся другий поетично-бардівський фестиваль «Ірпінський Парнас-2018». 77 учасників з усієї України приїхали підкорювати словом і музикою. Серед них була й фотокореспондент «Трудової слави» Тетяна Підгурська.

У номінації «Авторська пісня» дівчина здобула перше місце, залишивши позаду понад 20 бардів з різних міст України. На розсуд журі Тетяна представила дві пісні: «Краса, яка врятує світ», написану для участі у «Міс Бориспіль-2017» і  «Колії». «Остання з’явилася за два дні до конкурсу і присвячена тим, кого, на жаль, вже немає з нами: товаришу Сашку Колосу, вчителю Віктору Співаку та життєвому наставнику Михайлу Дацюку. Ці люди назавжди зі мною і ми, як ті колії, але «для різних потягів», – розповіла дівчина.

Якщо у суботу Тетяну чули переважно журі і конкурсанти, то в неділю така нагода з’явилася у мешканців та гостей міста на великому гала-концерті. Окрім диплома і подарунків, бориспільська журналістка отримала пропозицію записати пісню на одній зі студій звукозапису.

До слова, минулого року наша колега здобула 2-гу премію у номінації «Виконавська майстерність».

Інф. «ТС»

На фото: Поряд зі співорганізатором фестивалю Олександром Редичем та членами журі Сергієм Льовіним та  Володимиром Каверіним

Share Button