Проблема сучасності — торгівля людьми

10 грудня 2014 року в приміщенні Бориспільської райдержадміністрації відбувся тренінг-семінар у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Проект реалізовується громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство», за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. У засіданні взяли участь працівники правоохоронних органів, освітньої галузі, представники засобів масової інформації, а також виконавці проекту.

Проект має на меті не лише підвищити обізнаність населення щодо цього делікатного, але надзвичайно важливого питання, а й підготувати фахівців, які при необхідності зможуть надати якісну допомогу постраждалим від цієї «соціальної хвороби» та захистити їх права.

Фахівці акцентували увагу на тому,  масштаби проблеми в Україні виросли до загальнодержавного рівня.  За оцінками Держдепартаменту США: не менше 27 млн.чол. по всьому світу є жертвами торгівлі людьми (Trafficking in Persons Report, 2012 (http://www.state.gov/g/tip/rls/tiprpt/2012/index.htm) /

В нашій державі на сьогодні  є найкраща законодавча база щодо протидії торгівлі людьми. Інша справа, що вона не відпрацьована на практиці.

Соціальний проект розрахований на термін до п’яти років. Детальніше про нього можна дізнатися на сайті cfscom.org.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button