Бориспільська ОТГ посилила карантин: поки що без перепусток, транспорт обмежено, садки і школи закриті

2 квітня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 з 5 квітня посилити карантинні обмеження на території Бориспільської ОТГ. Про повідомляє у Фейсбуці Бориспільська міська рада.

Вказується, що стрімке збільшення кількості хворих розпочалося в березні й показники захворюваності зростають надалі. За даними Бориспільського центру лабораторних досліджень, станом на 31 березня в Бориспільській ОТГ на коронавірус хворіє 1424 особи. У лікарні відведено 85 ліжок для стаціонарного лікування, 79 з них вже заповнені (станом на 2 квітня). Ситуація ускладнюється й потребує реагування.

Тож за рішенням комісії:

громадський транспорт курсуватиме територією ОТГ без обмежень у години-пік, а це: з 7:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00. Протягом вказаних годин відбуватиметься стовідсоткове виконання рейсів. Решта — може бути обмежена й скорочена надалі, якщо ситуація із захворюваністю погіршуватиметься. Транспортом можуть користуватися всі громадяни, але за умови наповненості не більше, ніж на 50%, від тієї, що зазначена в характеристиках транспорту;

аби пересуватися транспортом на території ОТГ, перепусток не потрібно. Але якщо жителі міста та ОТГ прямуватимуть до столиці, то їм необхідно звернутися до Київської МДА щодо отримання таких перепусток на проїзд у київському громадському транспорті;

дитячі садки повністю зачиняються до 9 квітня включно. Навчальні заклади готові до переходу на дистанційну форму навчання вже з понеділка. Дистанційно навчатимуться учні з 1-го до 11-го класу. Позашкілля також переходять на дистанційну форму навчання;

пробне ЗНО відбудеться 10 квітня з дотриманням усіх карантинних обмежень та процедур, що розроблені Українським центром якості освіти. У Борисполі визначено три пункти для проведення пробного ЗНО — ЗОШ № 8, ЗОШ № 6 та Гімназія «Перспектива».

Ці обмеження діятимуть з 5 до 9 квітня включно. Посилення карантину необхідне для зменшення кількості хворих та припинення поширення коронавірусу на території Бориспільської ОТГ. Ці заходи потрібні, аби захистити жителів.

Від початку роботи ковідного відділення, з 19 жовтня 2020 року до сьогодні (2 квітня), від COVID-19 померло 108 жителів Бориспільської ОТГ.

Просимо громаду з розумінням поставитися до зазначених обмежень, адже все це — заради вашої безпеки.

Дотримуйтеся обмежень, користуйтеся засобами індивідуального захисту та бережіть себе!

 

Share Button