«КОВІДНІ» ЛІКАРНІ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЩЕ ПОНАД 170 НОВИХ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ

Упродовж березня госпітальні бази Київщини отримали 179 кисневих концентраторів. Їх закупили за кошти обласного бюджету. Загальна вартість обладнання склала майже 7 млн грн.

Про це проінформувала 1 квітня директорка департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олена Єфіменко під час онлайн брифінгу.

«Епідемія коронавірусу не вщухає, тож ми продовжуємо вдосконалювати матеріально-технічну базу наших госпітальних баз. І один із пріоритетів – забезпечення профільних лікарень киснем. Минулого року ми закупили 738 кисневих концентраторів на більш ніж 30 млн грн, цього року поставили ще понад 170 одиниць», – повідомила О. Єфіменко.

Також вона уточнила, що все більше інфікованих на COVID-19 переносять хворобу у важкій формі.

«Сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходиться 2437 жителів Київщини. З них – 2174 осіб вже мають підтверджений діагноз COVID-19 і ще 263 очікують результатів ПЛР-тестування. Із загальної кількості пацієнтів – 2231 людина перебуває на кисневій підтримці», – деталізувала Олена Єфіменко.

Зазначимо: у березні на Київщині перепрофілювали ще 560 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Загально госпітальні бази області розраховані на 3510 «ковідних» місць. З них – 3103 під’єднані до кисню.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Share Button